Розмір шрифта:
Кольори сайту

Налаштування

Повернути стандартні налаштування

Налаштування шрифта:

Виберіть шрифт Arial Times New Roman

Інтервал між буквами (Кернінг): Стандартний Середній Великий

Вибір колірної схеми:

Закрити панель

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Новини

 • 22 липня 2015 | 09:53

  Експерти розповіли журналістам Харківщини про процес об'єднання територіальних громад

  У семінарі, організованому регіональним Офісом реформ, взяли участь близько 40 представників ЗМІ з усіх районів області. Захід пройшов у в Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ХарРІ НАДУ).

 • 24 червня 2015 | 09:22

  В ХОДА привітали держслужбовців з професійним святом

  В Харківській облдержадміністрації пройшов урочистий захід до Дня державної служби. Держслужбовців з професійним святом привітав керівник області Ігор Райнін.

 • 09 червня 2015 | 12:16

  Велодень. У Харкові пройде традиційний Велодень Ювілейний, 10-й, Велодень планують провести в Харкові 24 травня.

  Як повідомили організатори, велопарад пройде в рамках Всеукраїнського велодня, запланованого на 30 травня.

 • 03 червня 2015 | 19:34

  У Харкові офіційно відкрилося представництво французької громадської організації «Альянс Франсез»

  Сьогодні, 3 червня, у Харкові на вул. Римарській, 34 Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ален Ремі, президент Фонду «Альянс Франсез» Жером Клеман та заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична урочисто перерізали стрічку на вході в представництво культурно-просвітницької громадської організації «Альянс Франсез». «Сьогодні ми не просто відкриваємо культурний центр, ми ще раз переконуємося в тому, що Франція підтримує Україну і готова розвивати подальше співробітництво, в тому числі і на геополітичному рівні. Під час зустрічі з французькими високопосадовцями ми визначили сфери співробітництва і тепер націлені тільки на розвиток відносин. Взаєморозумінню з французькою стороною ми дуже раді і готові допомагати в будь-яких питаннях», - зазначила Юлія Світлична. 

 • 03 червня 2015 | 18:16

  Петро Порошенко підписав закон щодо державної підтримки учасників бойових дій та їх дітей

  Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 425-VIII від 14 травня 2015 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підтримки учасників бойових дій та їхніх дітей, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або під час масових акцій протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, для здобуття професійно-технічної та вищої освіти».

 • 03 червня 2015 | 18:01

  У Куп’янському районі вирішили створити територіальну громаду з центром у місті Куп’янськ

  Під головуванням керівника Куп’янської райдержадміністрації відбулось засідання Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад. Заступник голови РДА Олена Польоха проінформувала присутніх, що пропозиції від Куп’янського району стосовно добровільного об’єднання сільських рад у чотири територіальні громади розглянуті обласною Робочою групою та Міністерством регіонального розвитку та будівництва України, про результати їх розгляду повідомили 2 червня на обласній селекторній нараді, де було наголошено, що основним питанням об’єднання виступає фінансова спроможність кожної громади забезпечити комфортне проживання мешканців району, збереження інфраструктури і створення самодостатніх громад.