ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Проект розпорядження голови обласної державної адміністрації "Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2015 року".

27 липня 2015 | 14:32

З метою запобігання пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах області, ураховуючи високу пожежонебезпечність хвойних насаджень, антропогенну причину виникнення 97% лісових пожеж, відповідно до пункту 8 статті 31, статті 88 Лісового кодексу України, керуючись статтями 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Заборонити відвідування населенням хвойних лісів і в’їзд до лісів Харківської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарської мети, у період високої пожежної небезпеки протягом 2015 року.

2. Районним державним адміністраціям, Харківському обласному управлінню лісового та мисливського господарства та лісокористувачам провести роботу з інформування громадян про заборону доступу населення до хвойних лісів.
3. Районним державним адміністраціям, лісокористувачам області інформувати Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства, Департамент цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації про виконання розпорядження до 05 листопада 2015 року.

4. Харківському обласному управлінню лісового та мисливського господарства інформувати обласну державну адміністрацію про виконання розпорядження до 31 грудня 2015 року.

5. Районним державним адміністраціям, Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в Харківській області, Харківському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, лісокористувачам забезпечити виконання розпорядження.

6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

7. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування в газеті «Слобідський край».

 

Голова обласної державної
адміністрації                                                                                       І.Л. РАЙНІН

Версія для друку Поділиться:


Вверх