ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині створено університетський консорціум

24 липня 2015 | 17:07

На засіданні Ради ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківської області, що пройшло у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут», керівництво вишів підписало угоду про створення Харківського університетського консорціуму.

Головою консорціуму обрано доктора соціологічних наук, професора, директора Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України Людмилу Бєлову.

Створений консорціум сприятиме об’єднанню зусиль органів виконавчої влади та вишів регіону для забезпечення інноваційного розвитку освітніх процесів, кадрового забезпечення наукових шкіл, налагодження ефективної співпраці вишів із роботодавцями, формування майбутньої інтелектуальної та управлінської еліти держави.

Нагадаємо, на початку червня заступник голови Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична презентувала концепцію регіонального реформування сфери освіти і науки в регіоні. На першому етапі було заплановано створення Харківського університетського консорціуму та єдиної бази інноваційних розробок вищих навчальних закладів та НДІ області.

Юлія Світлична підкреслила, що всі зміни, які чекають на сферу освіти Харківщини, проходитимуть у відповідності зі стратегією розвитку України до 2020 року і включені до Стратегії розвитку Харківської області до 2020 року.

Версія для друку Поділиться:


Вверх