ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Оголошення про набір претендентів на стажування в Німеччині за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива»

23 квітня 2013 | 00:00

Харківська регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (РРГ МЦПК) повідомляє, що в рамках Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива» Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 22-23.05.2012 планує проведення конкурсного відбору претендентів на стажування в Німеччині.
Прийом документів здійснюється до 16.05.2012 Секретаріатом Харківської регіональної робочої групи Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва за адресою: 61022, м. Харків, пл. Свободи, 5, Держпром, 3 під’їзд, 5 поверх, кімната 77, тел.: (057) 705-10-30.
Подача документів здійснюється особисто претендентом.
 
Вимоги до фахівців:
особи віком до 40 років, які мають вищу освіту (магістр, спеціаліст);
досвід роботи не менше одного року на управлінських посадах вищого і середнього рівня підприємств та організацій будь-яких форм власності;
місце роботи – українське підприємство, зацікавлене в установленні ділових стосунків з підприємствами Німеччини;
володіння іноземними мовами (англійська/німецька).
 
Не передбачається участь у Програмі державних службовців, керівників закладів освіти, наукових і медичних закладів, а також працівників закордонних фірм і представництв - нерезидентів України.
 
Перелік документів для участі в конкурсному відборі претендентів на підвищення кваліфікації спеціалістів з метою їх подальшого стажування в Німеччині:
1.      Заява претендента на ім’я голови регіональної робочої групи – Сапронова Юрія Анатолійовича (довільна форма).
2.      Анкети на українській мові, три форми: анкета спеціаліста, інформація про підприємство, рекомендація керівника (офіційний сайт Міністерства економічного розвитку і торгівлі України www.me.gov.ua у розділі МЦПК/Інформація для/Претендентів на перепідготовку і слухачів/Програма для заповнення анкет), затверджені підписами керівників та печатками підприємства (організації).
3.      Анкета на англійській/німецькій мові ( у залежності від вибору мови стажування кандидатом), яка знаходиться на сайті www.inwent.org.ua у розділі «Програма підготовки менеджерів»/Інформація для кандидатів на стажування.
4.      Проектне завдання (методичні рекомендації щодо його розробки знаходяться на сайті www.inwent.org.ua).
5.       Копія паспорта (стор.1,2 та стор. 11-13).
6.      Копія закордонного паспорта.
7.      Копія диплома про вищу освіту (магістр, спеціаліст).
8.      Фотокартка 3х4 (4 шт.).
9.      За можливістю – список німецьких фірм, з якими стажер хотів би встановити контакти під час стажування.
10.За можливістю – матеріали (буклети, флайери, фотокартки, візитні картки, зразки продукції тощо) для презентації свого підприємства перед німецькими компаніями.
 
Більш детальну інформацію модна знайти на сайті www.inwent.org.ua у лінку Програма перепідготовки менеджерів
 
Версія для друку Поділиться:


Вверх