ХАРЬКОВСКАЯ ОБЛАСТНАЯ
ГОСУДАРСТВЕННАЯ АДМИНИСТРАЦИЯ

Проект наказу

27 июля 2015 | 14:47

Відповідно до частини третьої статті 75 Бюджетного кодексу України, Положення про Департамент фінансів Харківської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації від 21 грудня 2012 року № 738 (зі змінами), з метою приведення нормативно-правового акту Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації у відповідність до вимог чинного законодавства, керуючись статтями 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до Інструкції з підготовки бюджетних запитів головними розпорядниками коштів обласного бюджету, затвердженої наказом Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації від 22 травня 2013 року № 171, зареєстрованої у Головному управлінні юстиції у Харківській області 16 липня 2013 року за № 10/1427, виклавши її в новій редакції (додається).

2. Відділу кадрового та юридичного забезпечення (КЛАДІЙОВ В.О.) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор Департаменту                                                                           С.І. Овсянніков

 

Весия для печати Поделиться:


Вверх